rynekmarkamedia

Zamów nocleg w IKEA przez AirBnB

Czy mieliście kiedyś ochotę zdrzemnąć się w IKEA? Już 31 sierpnia szwedzka marka udostępni za pośrednictwem AirBnB miejsca do spania w jednym ze swoich sklepów.

AirBnB pozwala zarabiać właścicielom nieruchomości, które stoją puste lub nie są używane w całości, a wynajmującym je turystom daje możliwość płacenia mniej niż za porównywalnej klasy nocleg w hotelu czy w hostelu. Serwis oferuje obecnie ponad 550 tys. lokali w 190 krajach, w tym także w Polsce (ponad 1000 ofert).

Przez AirBnB można wynajmować nie tylko zwykłe mieszkania, ale także luksusowe wille, zabytkowe pałace, domki na drzewie, jurty czy nawet... łóżka w IKEA.

To nie pomyłka. Już 31 pierwszego sierpnia szwedzka marka udostępni za pośrednictwem popularnego serwisu miejsca do spania w jednym z australijskich sklepów, spełniając tym samym skrytą zachciankę wielu swoich klientów. Użytkownicy AirBnB, którzy chcą załapać się na ten niecodzienny i tani (33 zł) nocleg, muszą tylko napisać dlaczego im na tym zależy i wyrazić zgodę na 'wyjątkową pobudkę'. Spośród uczestników konkursu zostanie wybranych trzech szczęśliwców, którzy będą mieli możliwość spędzenia nocy w jednej z trzech w pełni zaaranżowanych sypialni mieszczących się na terenie sklepu. Sypialnie możecie zobaczyć poniżej.

Sypialnia w stylu 'Modern Elegance' Sypialnia w stylu 'Modern Elegance'
Sypialnia w stylu 'Inner City Living' Sypialnia w stylu 'Inner City Living'
Sypialnia w stylu 'Rustic Charm' Sypialnia w stylu 'Rustic Charm'
  • ikea

IKEA w swoim nowym katalogu #2015 w centrum uwagi stawia te obszary domu, w których kładziemy się spać, wstajemy i przygotowujemy się na nowy dzień. F5 wspólnie z IKEA w ciągu najbliższych tygodni będzie podpowiadać co robić rano, by utrzymać kreatywny potencjał przez cały dzień.

Chcesz otrzymać limitowany katalog IKEA 2015 XXL? Napisz w komentarzach pod postem co robisz rano, by utrzymać kreatywny potencjał w ciągu dnia.

BRUSALI - klasyczna seria mebli do sypialni, których ceny nie będą nikomu spędzać snu z powiek. Ramę łóżka można kupić już za 429 zł. BRUSALI - klasyczna seria mebli do sypialni, których ceny nie będą nikomu spędzać snu z powiek. Ramę łóżka można kupić już za 429 zł.
Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni na wymianę. Na zdjęciu materac sprężynowy HYLLESTAD. Cena: 745 zł. Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni na wymianę. Na zdjęciu materac sprężynowy HYLLESTAD. Cena: 745 zł.
BLEKVIDE - naturalna kołdra z puchu i pierza, cena: 399 zł. BLEKVIDE - naturalna kołdra z puchu i pierza, cena: 399 zł.
Komplet pościeli z kolekcji IKEA PS 2014, cena: 99,99 zł. Komplet pościeli z kolekcji IKEA PS 2014, cena: 99,99 zł.