kulturaLotto

Plaża z hitami

Zapraszamy do sopockiej Zatoki Sztuki, gdzie odpoczywając na plażowych łóżkach możemy na żywo posłuchać gwiazd światowego formatu.

Od początku 2014 roku LOTTO jako mecenas kultury jest partnerem strategicznym sopockiego centrum art&business – Zatoka Sztuki. Odbywają się tam liczne koncerty, projekty artystyczne i wystawy. – Naszym zdaniem Zatoka Sztuki będzie jednym z głównych centrów kulturalnych w nadchodzącym sezonie, stąd też obecność Totalizatora Sportowego w Sopocie – mówi Barbara Sissons, członkini zarządu TS.

Wisienką na torcie tegorocznego, letniego sezonu są koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Cykl imprez w Zatoce Sztuki Beach Club rozpoczął się 10 lipca koncertem Moniki Brodki. Na specjalnie zbudowanej, przypominającej arktyczne igloo scenie, artystka zaprezentowała swoje największe hity i mimo zimnego, nadmorskiego wiatru rozgrzała sopockich plażowiczów.

lotto
lotto

Okazji do przeżycia energetyzujących koncertów będzie jeszcze wiele. Zachęcamy do bieżącego śledzenia line-upu Zatoki.

Jeszcze w te wakacje na scenie Zatoki Sztuki, w ramach LOTTO Summer wystąpi brytyjska piosenkarka Jessie Ware (26.07), DELILAH (15.08) i Kamil Bednarek (21.08).

DELILAH to młoda, utalentowana artystka, której nigeryjsko kubańskie i francusko hiszpańskie korzenie, mają wyraźne odzwierciedlenie w jej twórczości. Ostatnim artystą, który zakończy LOTTO Summer, będzie Kamil Bednarek. To świeża krew na polskim rynku muzycznym, która przyczyniła się do popularyzacji muzyki reggae w kraju. Szczegółowy program LOTTO Summer znajdziecie na oficjalnej stronie Zatoki Sztuki.

lotto
zatoka
zatoka
lotto
  • belka