Lotto

Jak wygram to... (Michalski)

Na co dodatkową pensję przeznaczyłby Mih Michalski, specjalista od videomarketingu i kolekcjoner sneakersów?

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłby Mih Michalski?

Jako że moją szczęśliwą liczbą (cyfrą też) jest siódemka, postanowiłem podzielić potencjalną wygraną na części siódme. I tak oto pierwsza 1/7 zaspokaja moje niedzielne sneakerheadztwo i do skromnej kolekcji trafiają w pierwszej kolejności Flyknity Racery w kolorystyce Sherbet albo niskie dżordany fiuczery Triple Black, które mam na oku od jakiegoś czasu. Opcjonalnie dorzucam kilka stówek i atakuję coś od adidas Y-3, może czarne Qasa High, ale to musiałbym skonsultować z moją dziewczyną!
 
Drugą jedną siódmą skonsumowałbym na kolację dla przyjaciół - fajnie się gada na fejsie, ale jeszcze fajniej przy pysznym jedzeniu i lampce wina. 
 
Kolejna porcja tortu to głos rozsądku - 714 zł odkładane przez rok to ponad 8500 zł, a przez 20 lat - nieco więcej niż 170 000 zł; niech sobie leży.
Pozostałe 4/7 ląduje bez wątpienia w budżecie wycieczkowym. Przedłużony weekend w miejscu, gdzie jest przejrzysta woda, żywa zieleń i kiepski zasięg komórkowy - sounds like a dream! 
 
bio:
Dyplomowany filmoznawca, który branżę koncertową porzucił na rzecz szeroko rozumianego marketingu. Szlify zdobywał w mediach lifestyle’owych, a zgromadzony kapitał wiedzy od dwóch lat wykorzystuje prowadząc założoną przez siebie firmę Skills Warsaw, z którą realizuje projekty na pograniczu blogosfery, social media, eventów i videomarketingu. Miłośnik nowych technologii, niestandardowych form komunikacji marketingowej oraz obuwia sportowego, wierzy w przyszłość wysokojakościowego contentu video. W najbliższym czasie wystartuje jego najnowszy projekt internetowy, o którym więcej wkrótce!

Quiz: sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

 Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto