Lotto

Jak wygram to...(Żwan)

Na co wygraną 'szóstkę' w Lotto wydałby Ola Żwan, twórczyni krótkich form wideo, które coraz częściej możemy spotkać w sieci?

Zaraz po otrzymaniu przelewu dowiedziałabym się, jakie są przewidywane koszty rewitalizacji Nowych Dynasów – opuszczonego toru kolarskiego z 1972 roku. Jeśli wszystkie formalności by na to pozwalały, pokryłabym tę kwotę, ku uciesze wielu warszawiaków. Współpracując z ludźmi, którzy obecnie realizują projekt Nowe Dynasy moglibyśmy stworzyć takie warszawskie centrum sportu rekreacji i kultury lub po prostu życia miejskiego z masą rowerów. Widzę ogromny potencjał tego przedsięwzięcia, a moja romantyczna natura sprawia, że mam ochotę zatracić się w tej społecznikowskiej akcji bez reszty. Jeśli jednak znalazłby się sponsor, który by mnie ubiegł, wygraną zainwestowałabym w swoją działalność i kupiła resztę niezbędnego sprzętu do produkcji wideo, stworzyłabym swoje studio montażowe i poszła na zaawansowany kurs After Effectsa. Byłabym szczęśliwa, bo stać by mnie było na wynagrodzenia dla najlepszych muzyków, którzy mogliby tworzyć piękne ścieżki dźwiękowe do moich filmów. Mogłabym stworzyć naraz dużo nowych miejsc pracy. No i wreszcie mogłabym zrealizować wszystkie swoje wymarzone projekty wymagające inwestycji, w których nie byłoby klientów, ani grup docelowych - stać by mnie było na luksus tworzenia dla wszystkich.

Ola Żwan (Żwanola) absolwentka PJWSTK oraz warszawskiej ASP. Ilustratorka oraz twórczyni krótkich form wideo z przeznaczeniem do internetu. Wyznawczyni multimediów, fanka polskich montażystek filmowych sprzed lat. Osoba wciąż dźwigająca swój sprzęt filmowy. Uzależniona od słuchania podcastów radiowych.

  • bela