Lotto

Jak wygram to...(Strzałkowska)

Jakie marzenia po wygranej 'szóstki' w Lotto spełniłaby Agnieszka Strzałkowska, PR Manager platformy modowej pakamera.pl.?

Szóstka to dobra liczba. Wygrywając sześć zer w Lotto zapewne poznałabym na własnej skórze jak smakuje amok. Przy tak dużej dozie szczęścia spełniłabym marzenie wielu osób i zrealizowałabym PLAN. Podróż równą przygodzie życia, która zaowocowałaby wielką produkcją muzyczną i filmową. Stworzyłabym dzieło drogi - film, który pokazuje socjologiczną stronę muzyki rozrywkowej oraz to, jak muzyka gromadzi tłumy, oddziałuje na naszą psychikę, styl bycia i decyzje podejmowane w życiu. Zaangażowałabym do tego projektu przyjaciół i znajomych artystów. Film zrealizowalibyśmy przy pomocy odrestaurowanego Volkswagena Ogórka klasy T1, który następnie zostałby zaaranżowany na sklep z płytami winylowymi i kasetami. Odwiedzając główne ośrodki muzyczne w Stanach Zjednoczonych zebralibyśmy masę wartościowego materiału, wywiadów, ilustracji, płyt, okładek, zdjęć, wspomnień i analiz, które możemy odnieść do dzisiejszej ery social media. Seattle, San Francisco, Nowy Orlean, Chicago, Detroit, Los Angeles, Nowy Jork, Nashville to tylko niektóre ośrodki, które odwiedzilibyśmy na naszej mapie. Studia nagraniowe, stacje radiowe i telewizyjne, wielkie areny i małe puby z muzyką na żywo, filharmonie, kluby i ulice. Tu właśnie zbadalibyśmy 'dziś' i zapytali o 'wczoraj' muzyki rozrywkowej. Jest to swoisty powrót do korzeni i wartości, które przedstawia Jack Kerouac w powieści 'W drodze', z tą różnicą, że głównym echem odbijającym się w naszym filmie będą dźwięki i kompozycje z przeszłości. Bunt, moda, beatnicy i hipsterzy XXI wieku w odniesieniu do spuścizny swoich dziadków. Wartością dodaną do tego miliona byłyby setki rozmów, które zostałyby przeprowadzone i zarejestrowane podczas tego półrocznego projektu. Z dystrybucji i sprzedaży filmu wsparłabym fundacje i niszowe placówki, które zajmują się edukacją muzyczną młodzieży w Polsce, by w przyszłości zrealizować podobny film na rodzimym podwórku.

Za bańkę mogłabym też kupić jacht lub mieszkanie, tylko po co?

Agnieszka Strzałkowska - PR Manager w platformie modowej Pakamera.pl i PR Advisor w magazynie internetowym Example.pl Zajmuje się promocją niezależnych marek w sieci i kontaktem z polskimi projektantami. Jest event planerem, producentem planów i sesji zdjęciowych. Z racji wykształcenia i zamiłowania na łamach Example.pl publikuje wywiady z muzykami i lifestyle'owe newsy z miasta.

  • lotto