Lotto

Dzień Wenus

10 sierpnia zapraszamy na Tor Wyścigów konnych Służewiec, gdzie obędzie się charytatywna impreza, na której kobiety będą mogły wykonać bezpłatne badania m.in. USG piersi czy mammografię.

Dzień Wenus, to charytatywne wydarzenie poświęcone zdrowiu, urodzie i naturze kobiety, bo przecież każda z nas to Wenus! Już 10 sierpnia (niedziela) organizatorzy – Totalizator Sportowy i Stowarzyszenie Polskich AMAZONEK Ruch Społeczny serdecznie zapraszają na teren urokliwego Parku Angielskiego, gdzie w mobilnej, złożonej z 5 gabinetów przychodni onkologicznej, będzie można wykonać badania USG piersi, mammografię czy badanie skóry. Panie będą mogły także skorzystać z porad lekarzy onkologów i wirusologa, a także nauczyć się palpacyjnego badania piersi. Goście wydarzenia łącznie będą mogli skorzystać z 10 gabinetów, czynnych od godziny 10.00 do 18.00, w których wszystkie oferowanie badania będzie można wykonać bezpłatnie.

lotto

Oprócz strefy zdrowotnej HEALTH do użytku będą jeszcze strefy BEAUTY - gdzie firma INGLOT w swoim mobilnym salonie kosmetycznym zaoferuje konsultacje wizażysty i wykonanie profesjonalnego makijażu, a także strefa FASHION - gdzie oczekując na badanie będzie można zapoznać się z ofertą polskich projektantów i designerów. Planowana jest również strefa gastronomiczna oferująca zdrowe smakołyki i napoje.

Główną atrakcją dnia będzie jednak emocjonująca gonitwa WENUS, w której koni dosiądą wyłącznie amazonki. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cel charytatywny, dotyczący zdrowia kobiet w kontekście profilaktyki antyrakowej.

Wahasz się jeszcze? Przyjdź! Zadbasz o swoje zdrowie, zrobisz coś pożytecznego dla innych kobiet i będziesz się świetnie bawić!

wenus