Lotto

Jak wygram to... (I Say Mikey)

Słodkie miliony! O idealnych sposobach rozstania się z gotówką wygraną w Lotto opowiada artysta i DJ Michał Torzecki a.k.a. I Say Mikey.

Po pierwsze wybudowałbym Indoor Skatepark w Warszawie. Kiedyś był sensowny, teraz w stolicy nie ma ani jednego. Cel jest mi bliski a lipa w tym temacie jest naprawdę wielka. Jak widać po obecnej "jesiennej" pogodzie, mieszkamy w kraju gdzie większość roku jednak lepiej jeździć pod dachem.

Ściągnąłbym sobie jakiegoś pojechanego hybrida z stanów- BMW Concept car zapowiada się fajne, ewentualnie nowego Merca S Class H. Hybrid nie tylko dlatego że chce być taki fajny bo środowisko i takie tam, nadal jest to po prostu dosyć rzadkie i oryginalne mieć taki samochód w Polsce… niestety.

Klasycznie kupiłbym dom z 50-100 km pod Warszawą. Może nawet jakiś fajny podupadły dworek, ogarnąłbym parę krów i jakieś chickeny, może wpadłbym w ekoturystykę. Dodatkowo stare, wysokie mieszkanie w Warszawie i Krakowie. Mamie spłaciłbym parę kredytów i tacie kupił coś na własność wreszcie.

Ogólnie, zawsze jak wyobrażałem sobie po co miałbym być bogatym, było to po to by podróżować. Wątpię żebym tak po prostu wyjechał w świat na parę lat bez powrotu, ale w sumie kto wie.

Robiłbym pewnie nadal to samo zawodowo tylko dokładnie tak jak mam na to ochotę. Wiele osób już mi mówi że taki duet zawodowy jak Artysta/DJ to spełnione marzenie. Nigdy nie mówiłem że nie.

 

Michał Torzecki, artysta i DJ. Trochę Polak, trochę Jankes . Urodził się w Warszawie, a dorastał w Nowym Jorku. Do ojczyzny wrócił na studia. Ukończył Europejską Akademię Sztuki. Dyplom obronił pod okiem Franciszka Starowieyskiego, którego asystentem był aż do śmierci profesora. Jego prace gościły na wystawach w Londynie i Nowym Jorku. Pracował nad rzeźbami dla Abakanowicz i Franka Gehry. Maluje przede wszystkim portrety, tak ludzi, jak i jego faworytów - zwierząt. Człowiek wielu talentów, po godzinach znany jako DJ I Say Mikey i połówka duetu AM Radio, odpowiedzialnego za czwartkowe pasmo 23.00 - 00.00 w Radiu Roxy.

Snap! -  Michał Torzecki