kulturawhisky

Zajawki, stand up i koncerty - impreza Jamesona w najdłuższą noc w roku!

Nie wiecie, co zrobić z dodatkową godziną, którą zyskacie po przestawieniu zegarków w nocy z 29 na 30 października? Wpadajcie na imprezę Jamesona – mamy dla Was 10 biletów VIP!

Zastanawialiście się kiedyś, co byście zrobili ze swoim dniem, gdyby doba była dłuższa o godzinę? Niestety, nie możemy na stałe wydłużyć doby do 25 godzin, ale już z 29 na 30 października nadejdzie ta jedna noc w roku, kiedy przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu! Dzięki temu śpimy o 60 min dłużej... albo przeznaczamy ten dodatkowy czas na niebanalną rozrywkę.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się impreza Jamesona '25-godzina', która pozwoli Wam wykorzystać zyskany czas kreatywnie.

Zabawa w towarzystwie drinków na bazie whiskey Jameson, zaczyna się już od godziny 14:00 w Barze Studio, gdzie znajdziecie fotobudkę, strefę kinową i różne gry (stare konsole, ping pong). Później przenosi się do Teatru Studio, a tam imprezę rozkręcą znani stand-uperzy i gwiazdy muzyki.

STAND UP:

21:00 | Kacper Ruciński i Karol Modzelewski

MUZYKA:

22:30 | Bovska
24:00 | Max Bravura
01:30 | Kamp!
02:00 | DJ Benito
 

kamp

!!! UWAGA !!! KONKURS !!!

Po bilety możecie zapisywać się na stronie 25godzina.pl, ale my mamy dla Was 10 wejściówek VIP!

Wystarczy pod tym postem odpowiedzieć na pytanie, co byście robili ze swoim dniem, gdyby 25-ta godzina pojawiła się na stałe na naszych zegarkach?

Na Wasze komentarze czekamy do czwartku do godziny 15:00 i wtedy ogłosimy zwycięzców najciekawszych odpowiedzi.

jameson