kulturawhisky

Boiler Room & Ballantine's w Warszawie. Mamy bilety, czyli rozdawka!

Kolejna odsłona kultowej imprezy odbędzie się już 13 listopada w Warszawie!

Byliście kiedyś na imprezie, na której za didżejką stali miejscy ulubieńcy puszczający muzykę z telefonów? Mamy nadzieję, że nie. Ale jeśli tak, to znacie to uczucie bycia skonfrontowanym z czymś kostropatym, niedopracowanym. Tak jak idealnie uszyty garnitur, pieczołowicie skomponowana whisky czy zegarek, który będziecie mogli zostawić wnukom, tak dobrze zagrany set didżejski wymaga kunsztu. Kunsztu, który jest wypadkową doświadczenia, precyzji i poświęcenia. To opanowana do perfekcji umiejętność, wiedza zgłębiona i modyfikowana przez lata, której efekty są poruszające aż do ścisku w gardle. To poczucie, że obcujesz z czymś, co spędziło w rękach mistrza kilkadziesiąt godzin, aby stać się najlepszą wersją siebie, czymś idealnym, wymuskanym, unikalnym.

Imprezy Boiler Room & Ballantine’s to synonim fantastycznych popisów za deckami i najciekawszych brzmień elektronicznych. W listopadzie Boiler Room zawita do Polski po raz trzeci oraz po raz pierwszy z nowym cyklem Stay True Journeys, powstającym przy współpracy z marką whisky Ballantine's. Impreza będzie transmitowana na żywo na kanale Boiler Room TV, na którym pojawi się także minidokument o Warszawie.

perno

Już 13 listopada w ramach imprezy zagrają protoplaści, znane twarze i nowe odkrycia elektroniki. Za deckami staną Władysław Komendarek, Maciej Sienkiewicz, Teielte, DJ Mo, duet Rebeka oraz Piotr Bejnar. Na warszawskiej odsłonie Boiler Room & Ballantine’s zagości także DJ i producent z Holandii, znany ze swojej miłości do starych syntezatorów – Legowelt.

Boiler Room to pionierski projekt autorstwa Blaisa Bellville’a. Obecny CEO przedsięwzięcia cztery lata temu stworzył platformę, która w oryginalnym założeniu miała promować brytyjską elektronikę poprzez cykl kameralnych imprez transmitowanych na żywo za pomocą YouTube'owego kanału BoilerRoom TV. Ogromna popularność setów kapitalnie dobranych twórców sprawiła, że Boiler Room rozrósł się do rozmiarów globalnych. Obecnie bazy Boiler Room znajdują się w Nowym Jorku, Los Angeles czy Berlinie. Współpraca z Ballantine's to naturalna ewolucja - jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek whisky na świecie, która o kunszcie wie wszystko. Butelka Ballantine's Finest to 40 blendów, z których każdy dojrzewał w beczce przez co najmniej trzy lata. Proporcje receptury zna jedynie Sandy Hyslop, zaledwie piąty master blender w dwustuletniej historii firmy Ballantine’s!

KONKURS!

Odpowiedz na dwa pytania i wygraj podwójną wejściówkę:

1. Ile imprez odbyło się w ramach globalnej współpracy Boiler Room i Ballentine’s Stay True Journey?

2. W jakich krajach odbyły się poprzednie edycje imprezy Boiler Room & Ballantine’s Stay True Journey?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@fpiec.pl

Wejściówki trafią do pierwszych dwóch osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

STAY TRUE!