kulturawhisky

Sylwester w środku lata? To nie pomyłka!

To dobra alternatywa dla tych, którzy niekoniecznie lubią bawić się na muzycznych festiwalach, gdzie króluje piwo, błoto i głośna muzyka.

Brokat, serpentyny, odliczanie do północy... - to wszystko słusznie kojarzy się z oczekiwaniem na Nowy Rok. Tymczasem w sylwestrowy nastrój możecie wprowadzić się nawet w środku wakacji! 2 sierpnia w Warszawie, Krakowie i Sopocie odbędzie się cykl imprez pod hasłem Sylwester w środku lata.

Sylwester w środku lata jest nie tylko oryginalnym pomysłem na spędzenie letniego wieczoru, ale i imprezą wysublimowaną, podczas której będzie można bawić się przy orzeźwiających, starannie przyrządzonych koktajlach na bazie whisky Ballantine's. Macie dość prostych, lanych pospiesznie przez barmanów drinków? Chcecie posmakować Ballantine's Wyscotch z Rutyny, Ballantyna czy BB Samba? Musicie pojawić się na jednej z letnich imprez sylwestrowych.

Sylwester

Ale Sylwester w środku lata to także muzyka, i to wykonywana na żywo. W krakowskim klubie Cień zaśpiewa Asia Ash, szerszej publiczności znana z udziału w programie 'Must Be The Music'. Klubowicze z Sopotu będą mogli wybrać pomiędzy aż dwiema imprezami! W sopockich klubach Czekolada i Ego zagoszczą gwiazdy 'X-Factora' - odpowiednio będą to Maja Hyży i Olga Barej. A w warszawskim Temacie Rzeka pojawi się Anna Karwan, a swoje dziesiąte urodziny będzie świętować popularny kolektyw didżejski Beats Friendly.

Beats Friendly

Jeśli zatem nawet w środku lata tęsknicie za chłodem ostatnich godzin grudnia - przyjdźcie koniecznie na jedną z sylwestrowych imprez w Warszawie, Krakowie czy Sopocie. Każda z nich rozpoczyna się o godzinie 23.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z whisky, ale nie wiesz od której zacząć, przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, który w tym pomoże.

Ładuję quiz...

  • whiskey