Redakcja

Konrad Jerin
redaktor naczelny
konrad.jerin@fpiec.pl

Redaktor naczelny F5. Wierny i oddany konsument kultury popularnej. Baczny obserwator poczynań marek na rynkowym froncie. Prywatnie ojciec niezmordowanej córki, mąż upartej żony i właściciel niepokornego psa.

Michał Bachowski
z-ca redaktora naczelnego
michal.bachowski@fpiec.pl

Uwielbiam internet i biorę go z całym dobrodziejstwem inwentarza. Szukam w nim nie tylko tego czym się interesuję, czyli dobrego designu, nowej muzyki i pomysłów na podróże. Z równym zainteresowaniem przeglądam też w sieci wszystkie absurdalne fanpage, głupie filmiki, śmieszne gify i inne viralowe treści, bo wbrew pozorom, bardzo dużo mówią o tym jacy jesteśmy. A, zapomniałbym, lubię sprośne żarty.

Rafał Krause
redaktor prowadzący
rafal.krause@fpiec.pl

Karolina Kramarczyk
redaktor
karolina.kramarczyk@fpiec.pl

Pracę w F5 zaczęłam jeszcze jako studentka. Początki były trudne, ale z czasem wypracowałam swój styl, który dziś koledzy z redakcji określają jako 'Kierlajn touch'. W sieci szukam autentyczności i fajnych, inspirujących ludzi. Uwielbiam też odkrywać ładne, unikatowe rzeczy i młode talenty, szczególnie jeżeli rodzą się w Polsce. Jeśli nie pracowałbym w redakcji, to pewnie prowadziłabym małą, autorską kwiaciarnię.

Aleksandra Grzegrzółka
redaktor
aleksandra.grzegrzolka@fpiec.pl

W F5 piszę o technologii i zjawiskach związanych z internetem. Po godzinach fanka horrorów, rzeczy dziwnych i niepożytecznych. Samozwańcza ambasadorka nieistniejącej kampanii 'Zaloguj się do życia'.

Agata Ruszkowska
redaktor
agata.ruszkowska@fpiec.pl

'Cholernie dobra filiżanka kawy', komputer i ja - tak spisuję swoje refleksje nad współczesną sztuką. Szukam w niej piękna, ale jednocześnie fascynują mnie jej dziwne i niedoskonałe oblicza. Dryfuję między różnymi sprzecznościami - od galerii do internetu, od minimalizmu do kiczu (byle z duszą!).

Marta Jerin
redaktor
marta.jerin@fpiec.pl

Przez lata zastępca redaktora naczelnego F5, z wykształcenia socjolog z zamiłowania researcher. Mama, która zwariowała nie tylko na punkcie dziecka, ale i wszystkiego co z designem dziecięcym związane. W F5 jestem specem od driverów, tematów dziecięcych (a jakże!) i modowych. Aktualnie rozwijam markę spersonalizowanych produktów dziecięcych ella lu (www.ellalu.pl)

Karolina Pierzchała
researcher
karolina.pierzchala@fpiec.pl

W F5 zajmuję się głównie robieniem raportów rynkowych. Lubię łączyć twarde dane statystyczne z psychologicznym, miękkim podejściem do różnych zjawisk. Pierwsze wynika z wykształcenia, drugie z własnych zainteresowań i obserwacji. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, choć wolę sama nie gotować.

Natalia Kamieńska
redaktor
natalia.kamienska@fpiec.pl

Multitasker w redakcji, poszukiwacz niebanalnych smaków w życiu. Przed F5 przeżyłam gastroprzygodę w kilku kuchniach stołecznych knajp i cukierni. Dzisiaj z pasją gotuję dla przyjaciół, a w redakcji dbam o to, aby nie umknęło nam żadne nowe kulinarne zjawisko.

Jeremi Hortz
redaktor

Współpracownicy

Natalia Suszczyńska

Chcesz dołączyć do redakcji F5? Napisz dlaczego i dołącz swoje CV: redakcja@fpiec.pl

REKLAMA i CONTENT MARKETING
konrad.jerin@fpiec.pl

PRENUMERATA
prenumerata@fpiec.pl

OFERTY PATRONACKIE
patronaty@fpiec.pl

ADRES REDAKCJI:
F5 Print Edition
ul. Słoneczna 6, Warszawa

Wydawcą magazynu F5 Print Edition i serwisu fpiec.pl jest Jabulani sp. z o.o.