Stylewatch

...czyli co nam się podoba, co polecamy i promujemy

hkjkhjjh 16 września 2017

Powraca moda na białe kozaczki?

Białe kozaczki wciąż są w Polsce oznaką braku gustu, jednak wkrótce może się to zmienić. Podczas nowojorskiego Fashion Week 'white boots' były jednym z najpopularniejszych dodatków wśród uczestniczek imprezy.

glowne 8 września 2017

Tom Ford znów zachwyca

Nowojorski tydzień mody jeszcze się nie skończył, ale nadchodzącym pokazom ciężko będzie przeskoczyć poprzeczkę postawioną przez Toma Forda. Wizjoner mody znów zachwycił wszystkich swoja najnowszą kolekcją na sezon wiosna-lato 2018.

rynek

dssddd 9 czerwca 2017

5 najlepszych vintage shopów w Polsce [KONKURS]

W Polsce działa wiele marek, które, stawiając na recykling, dają używanym ciuchom drugie życie. Ubieranie się w nich jest nie tylko ekologiczne, ale i umożliwia skompletowanie oryginalnej stylówki. Prześwietliliśmy krajowy rynek w poszukiwaniu takich brandów i wybraliśmy 5 najlepszych. Oto one!

rynekmarka

domek 5 kwietnia 2017

5 najbardziej odjechanych miejscówek w Polsce na relaks

Już nawet pogoda zaczyna sugerować, że czas na weekendowy relaks na łonie natury, z dala od zgiełku. Jak wypocząć i jednocześnie dać się zaskoczyć? Czy w Polsce znajdziemy oryginalne zacisza? Oczywiście. Oto 5 alternatywnych miejsc na wypoczynek, które oderwą cię od problemów.