Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego

Ktoś życzliwy kiedyś napisał, że jestem wulgarna oraz nie mam zasad moralnych, pytając przy tym, co kiedyś powie na to mój przyszły mąż, gdy trafi na moją stronę. Co powiedzą moje dzieci?! I w sumie nie wiem - wciąż czekam na odpowiedź.

edyta 1 lutego 2017

Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego: Mam 30 lat. Niby wiem, iż lubię małe kotki i pieski, ale dziecko?

Widzę, jak znad wózków z wkładem patrzą na mnie z politowaniem. 'OLA, MŁODSZA SIĘ NIE ROBISZ, JAK TAK BĘDZIESZ WYBRZYDZAĆ, OBUDZISZ SIĘ ZA 10 LAT I JUŻ BĘDZIE ZA PÓŹNO NA WSZYSTKO'. I ja się wtedy pytam, co właściwie oznacza to 'WSZYSTKO'. I zawsze dostaję tę samą odpowiedź: 'DZIDZIUŚ'. – Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego pisze o tym, jak ciężką kwestią jest dla jej mózgu macierzyństwo.

kultura

edyta 28 stycznia 2017

Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego: Jak pokochałam cholernego idiotę

Mój rejting towarzyski stał w miejscu, bo wszystkie normalne dzieci siedziały sobie w domu, oglądając 'Yattamana' ze świnkami morskimi na kolanach. Bo tylko Ola była taka głupia, że miała psa. Starałam się, topiąc moje kozaki relaxy w głębokim śniegu, żeby Pongo mógł odpompować swój pęcherz, ale Pongo najbardziej na świecie kochał mojego ojca. – pisze Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego, która wyznaje, że pokochała idiotę.

kultura

olaa 20 grudnia 2016

Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego: Jak zostać persona non grata

Może jako typowy polaczkowaty malkontent tylko z czystej przekory nie umiem zobaczyć pięknie odbijających się promieni słońca na niepowtarzalnym rozbryzgu z psiej kupy na podeszwie mojego buta? Bo gdybym tylko potrafiła cieszyć się małymi rzeczami, to – kto wie – być może nie dotknąłby mnie zaszczyt bycia personą non grata w pewnych kręgach… – Ola Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego pisze o tym, jak zostać persona non grota.

kultura