nc+ GO

Wiesz już, że z aplikacji nc+ GO możesz korzystać gdziekolwiek jesteś, na tablecie, smartfonie i komputerze? Pobierz nc+ GO i odkryj świat całkowicie mobilnej telewizji. W aplikacji masz dostęp do nawet 80 kanałów TV na żywo, tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie oraz do bezpiecznej strefy dla dzieci. No to GO!

swieta 26 marca 2016

Co oglądać na święta w nc+ GO?

W Wielkanoc każdy prędzej czy później trafi na kanapę przed telewizorem. Zmęczeni świątecznym obżarstwem chcemy się zrelaksować, dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać dobrego kina. Zobaczcie 5 filmów, które polecamy obejrzeć w tym roku!

mediaPromocja

martajerin 20 lutego 2016

#selfiecontelfie #strach

Bajki oglądane wspólnie, poza stroną wizualną, dzięki której dzieci wchodzą w bajkowy świat, także uczą i uwrażliwiają – mówi Marta Jerin, redaktorka działu 'Dziecko' w F5.

media

Sex Pistols 22 sierpnia 2014

Bunt pod czujnym okiem królowej

Jeśli lubicie brytyjską muzykę rockową - ba, jeśli w ogóle lubicie muzykę rockową to nie możecie przegapić tej serii. Z emitowanego na antenie Planete+ serialu 'London Calling. Dzieje brytyjskiego rocka' dowiecie się, jak zaczynali najważniejsi twórcy muzyki alternatywnej z Wielkiej Brytanii.

kulturaO tym się mówi

spring breakers 15 sierpnia 2014

Kino jak tumblr i Instagram

Tylko pozornie 'Spring Breakers' Harmony'ego Korine'e jest festiwalem zgrabnych pup, nóg i piersi. Tylko pozornie, bo tak naprawdę to jeden z najważniejszych filmów ostatnich lat, oferujący widzowi zupełnie nowy rodzaj narracji - dotąd zarezerwowany dla mediów społecznościowych.

O tym się mówi

Mia VS Saoirse 14 lipca 2014

Mia czy Saoirse?

W tym tygodniu widzowie Canal+ mają okazję, by zobaczyć obie wschodzące gwiazdki Hollywood na ekranie, dlatego przedstawiamy przewodnik - Jak odróżnić Mię Wasikowską od Saoirse Ronan?

O tym się mówi

Leo 1 marca 2014

Oscary F5 2014

Wręczamy Oscary! W naszym jury zasiedli reżyser 'Płynących Wieżowców', dyrektor artystyczny Gutek Film, aktorka Teatru Studio i zdeklarowani kinomaniacy. Komu wręczyli statuetki?

O tym się mówi