LOTTO

Własność Totalizatora Sportowego - LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek działających na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Każdy z graczy, kupując produkty LOTTO, wspiera polski sport i kulturę narodową.

komiksowa mapa 30 marca 2016

Komiksowa mapa Polski

Jeżdżąc palcem po mapie Polski coraz częściej można trafić na miasta i miasteczka, w których odbywają się cykliczne imprezy zrzeszające twórców i fanów komiksu. Zobaczcie dokąd i kiedy warto się udać, aby zobaczyć prace najlepszych polskich i zagranicznych rysowników.

kultura

fota 17 kwietnia 2015

Jak wygram to... (Fota)

Jako pierwszy fotograf w Polsce podjął się sfotografowania całego Pałacu Kultury i Nauki i zyskał dostęp do wszystkich jego zakamarków. Przeczytajcie, na co dodatkową pensję przeznaczyłby fotograf dokumentalista Jacek Fota.

rynekkulturamarka

lotttto 16 sierpnia 2014

Szkoła Mistrzów LOTTO

Do programu LOTTO dołączają kolejni znani sportowcy, którzy będą wspierać i edukować młode polskie talenty. Najbliższą okazją do zobaczenia duetów Mistrz i Uczeń będzie rajd Baja Poland 2014.

Lotto

sluzewiec 31 lipca 2014

Dzień Wenus

10 sierpnia zapraszamy na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, gdzie obędzie się charytatywna impreza, na której kobiety będą mogły wykonać bezpłatne badania m.in. USG piersi czy mammografię.

Lotto