IKEA

W najnowszej odsłonie Katalogu IKEA 2018 w centrum uwagi znalazł się pokój dzienny, czyli salon, który jak soczewka skupia w sobie dynamikę życia w domu. W pokoju dziennym jest bowiem miejsce na wszystko to, na co tylko mamy ochotę: zabawę, drzemkę, pracę, rozmowę i jedzenie.

Byfyj 26 września 2017

Katalog IKEA po śląsku?

'Drzewniany i naturalny kej tykniesz. Idzie tam wrazić ksionżki, fuzekle abo bombony, coby ich żodyn niy znod' - tak opisują komodę BYFYJ twórcy pierwszego śląskiego 'Katalogu IKEA'. Zobaczcie, jak w śląskiej gwarze brzmią nazwy innych produktów szwedzkiej marki.

marka

IKEA WARAS 30 marca 2015

Polski street art w IKEA

IKEA wypuszcza limitowaną serię plakatów, zaprojektowanych przez artystów ulicznych z całego świata. Rozmawiamy z Mariuszem Warasem (m-city), jedynym polskim twórcą, który został zaangażowany w to przedsięwzięcie.

rynekkulturamarka

paragon 20 listopada 2014

Poranki podróżnika

Nie odmawiam sobie przyjemności przewracania się z boku na bok zaraz po obudzeniu się, w końcu szaleństwem byłoby podporządkowywanie wszystkiego pracy - pisze Bartek Szaro, współzałożyciel bloga Paragon z podróży.

kulturamarkamedia

METOD 13 marca 2014

Wszystko po twojemu

Klienci chcą, aby produkty były dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Jednym z najpopularniejszych sposobów, który pozwala im to zapewnić, są rozwiązania modułowe.

rynekmarka