Grey Group Poland

GREY group to zespół agencji WPP, oferujący pełen zakres komunikacji oraz wsparcie strategiczne dla marek międzynarodowych i lokalnych. Dzięki znajomości rynku oraz utalentowanemu zespołowi, GREY tworzy projekty o długofalowym wpływie na konsumenta.

grey 23 stycznia 2015

Eksplodujący kiciuś

Gra, która zebrała rekordowe 2 miliony dolarów na Kickstarterze, rewolucja według Microsoftu i krwiożercze maszyny wendingowe - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 14 grudnia 2014

Złość słoniowa

Mocna animacja od reżyserki 'The Hurt Locker', turniej beznadziejnych robotów i instrukcje wideo od Facebooka - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 7 grudnia 2014

Władca Twittera

Szkieletor przejmuje kontrolę nad Twitterem Hondy, 'Gangnam Style' złamało kod YouTube, a norweski bank stawia na zaskakującą szczerość - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 21 listopada 2014

Ckliwe pożegnania

Kolejny potencjalny viral linii lotniczych KLM, samowiążące się buty z 'Powrotu do przyszłości' i niestandardowa kampania świąteczna brytyjskiej sieci supermarketów - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 9 listopada 2014

Uwolnij swój głos

Wesprzyj swoim głosem dzieci wołające o pomoc, uważaj na niezrealizowane pomysły i zobacz dwustronną reklamę Hondy - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 2 listopada 2014

Parodia za kierownicą

Jim Carrey parodiuje reklamę Lincolna, biegacze dzielą się zwierzeniami, a HP zapowiada komputer jak z 'Raportu mniejszości' - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 24 października 2014

IKEA straszy

Przerażająco świetny spot IKEI, najdłuższa reklama świata i whisky według Davida Beckhama - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie.

media

grey 12 października 2014

Google na pustyni

Kamery Google podróżują na wielbłądach, Chivas Regal poszukuje dobroczynnych startupów, a IKEA prawi klientom komplementy - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie i nie tylko.

media

grey 21 września 2014

Tęczowy Burger King

Burger King wspiera Paradę Równości, Paul tłumaczy tajemnicę Starbucks, a francuska IKEA zaskakuje ścianką wspinaczkową - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie.

media

wifi 11 lipca 2014

Internet na wakacjach

Operatorzy radzą jak znaleźć darmowe wi-fi na wakacjach, a władze zoo w Japonii znalazły bardzo nietypowy sposób na podreperowanie budżetu - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień w reklamie.

markamedia

smutny autobus 30 czerwca 2014

Kreatywnie w Polsce

Polacy nie gęsi i swoją reklamę też mają. Ostatnio przedstawiliśmy zestawienie prac, które zostały docenione na Festiwalu Reklamy w Cannes. Dziś prezentujemy polskie przejawy kreatywności z minionego tygodnia.

markamedia

coca cola 30 maja 2014

Znajdź przyjaciela

Coca - Cola pomaga znaleźć nowych przyjaciół, Bentley kręci spot iPhonem, a w Warszawie otworzyła się pierwsza ambasada Bitcoina - czyli Grey Group Poland podsumowuje miniony tydzień.

markamedia

Go Ninja 21 lutego 2014

Go Ninja Go Ninja Go

Ikona lat 90. Vanilla Ice powraca, McDonald’s robi sztuczki, a Samsung pomaga wynaleźć lekarstwo na raka – tak w skrócie wyglądają koncepty reklamowe minionego tygodnia, które podsumował Grey Group Poland.

markamedia