F5 Gryzie

5 pomysłów na ogarnięcie jedzenia na imprezie w domu

Każdy, kto organizował domówkę, wie jak bardzo kłopotliwa może okazać się kwestia zorganizowania posiłków. Dlatego przygotowaliśmy dla was 5 propozycji domówkowego menu, które zamówicie w prosty sposób ze znanych warszawskich restauracji za pośrednictwem platformy mystrEAT.

Organizowanie domówek ma wiele zalet. Nie płacimy za wstęp na imprezę, znamy na niej zwykle wiele osób, mamy wpływ na graną muzykę, a jak się zmęczymy, to możemy poprosić gospodarza o udostępnienie łóżka czy kanapy.

Problematyczna może być jedynie kwesta jedzenia.

Z jednej strony ciężko zadowolić się jedynie czipsami, słonymi paluszkami i zamówioną pizzą. Z drugiej strony, pomimo tego że można uwielbiać gotować dla swoich gości, to decydując się na samodzielne przygotowanie jedzenia, zawsze, ale to zawsze spędzamy w kuchni zdecydowanie za dużo czasu, przez co się denerwujemy, a część planowanych dań nam nie wychodzi.

Getty Getty

Do wyboru mamy następujące opcje: poprosić znajomych o przyniesienie czegoś, przez co kończymy z toną sałatek i czipsów oraz naczyń nieznanego pochodzenia, które zajmują nam potem miejsce w kuchni. Możemy też postawić na katering, ale nie zawsze robi się tak duże imprezy; poza tym oferta film kateringowych nie jest specjalnie różnorodna. Proponujemy Wam zatem trzecie rozwiązanie, możecie zamówić jedzenie ze znanych restauracji, za tę samą cenę, co w lokalu, korzystając z platformy mystrEAT. W zależności od okazji możecie zamówić pasujące do niej jedzenie. Oto 5 propozycji menu, na różnego rodzaju imprezy:

1. Na piwne spotkanie: Brew Dog, Wing Spot, Warburger

Warburger; facebook.com Warburger; facebook.com

2. Na przekąski: Mojo Picon, Hummus Bar, Laf Laf 

Mojo Picon; facebook.com Mojo Picon; facebook.com
3. Na spotkanie przy stole: Czyli Żurawia, La Tomatina, Bibenda
Bibenda; facebook.com Bibenda; facebook.com

4. Na coś wykwintnego: L’Arc Varsovie, Palmier

Palmier; facebook.com Palmier; facebook.com

5. Na spotkanie dla większej ilości osób: Łuski i ości, Parnik, Sushiroll

Łuski i ości; facebook.com Łuski i ości; facebook.com

Jedzenie może zamówić nawet z jedno dniowym wyprzedzeniem i zapłacić za nie przelewem bezpośrednim, a mystrEAT dowiezie je w 30 minut.  

mystreat.com